Farkındalık oluşturmak, trafik çekmek, müşterilerle bağlantı kurmak ve satış oranlarınızı artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilecek bir şirketle çalışmaya başlayın.

Taksim-Beyoğlu

Tomtom Mah. İstiklal Cad. No:203/2

532 313 31 46

İletişim

[email protected]

24/7 çevrimici destek

0(532) 313 31 46 [email protected] Taksim-Beyoğlu

Neler Yapıyoruz Hosting

/uploads/images/interaktif-ajans-1613919076.jpg

İnteraktif Ajans olarak hazırlanan web sitelerindeki performans ve teknik sorunlarınızın hiç biri çözümsüz değildir. İnteraktif Ajans olarak müşteriye ait olan verileri yüksek kapasiteli sunucular kullanarak, daha iyi ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Sistemlerimiz sürekli ve ara verilmeden izlenmektedir ve bir problem durumunda teknik ekibimiz en kısa zamanda soruna çözüm getirmektedir.

İnteraktif Ajans, 20128 yılından bu yana Türkiye de güvenli, hızlı ve kesintisiz bir barındırma ortamı sağlamaktadır.

Teknik destek konusunda farklı bir hizmet sergileyen İnteraktif Ajans, ekip olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sorunsuz hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Biz en az kesinti ve başarılı bir web varlığı sağlamak için çoklu platform hosting ve e-posta çözümleri sunuyoruz ve networklerde oluşabilecek anlık yoğunluk ve kesintilerin önüne geçiyoruz.

Web Tasarım

Web Tasarım

İnteraktif Web tasarım ajansı, seçkin, özgün, benzersiz ve amacına uygun hizmet veren işler yapmaktadır.Grafik tasarım ile animasyonlu görseller hazırlanıp.
SEO

SEO

SEO, İngilizce bir kısaltma olup açılımı Search Engine Optimization'dur. (Arama Motoru Optimizasyonu). SEO hakkında detaylı bilgi almak ve süreçleri incelemek
E-Ticaret

E-Ticaret

İnteraktif ajans, kobilere ve de internet üzerinden gelir elde etmek üzere bir iş fikri ile yola çıkan girişimcilere e-ticaret çözümleri sunuyor...
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile facebook,instagram ve diğer sosyal medya hesaplanızı yönetim hizmeti vermekteyiz.
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

İster Limited, ister A.Ş., isterse de Holding olsun; tüm ciddi şirketlerin işini bilen usta eller tarafından oluşturulmuş, bir Kurumsal Kimliğe ihtiyaç vardir.
Hosting

Hosting

İnteraktif Ajans olarak 7/24 kesintisiz hosting hizmeti ile web siteniz kesintisiz ulaşım sağlanmaktadır.
Crm ve Erp Yazılımları

Crm ve Erp Yazılımları

İnteraktif Ajans, Türkiye genelinde geliştirdiği crm ve erp yazılımları ile müşterilerine paketler kapsamında hizmet vermektedir.