Farkındalık oluşturmak, trafik çekmek, müşterilerle bağlantı kurmak ve satış oranlarınızı artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilecek bir şirketle çalışmaya başlayın.

Taksim-Beyoğlu

Tomtom Mah. İstiklal Cad. No:203/2

532 313 31 46

İletişim

[email protected]

24/7 çevrimici destek

0(532) 313 31 46 [email protected] Taksim-Beyoğlu

Neler Yapıyoruz Crm ve Erp Yazılımları

/uploads/images/interaktif-ajans-1613919433.png

ERP

ERP (Enterprise Resource Planning) basitçe Kurumsal Kaynak Planlaması olarak tanımlanan bir verimlilik uygulamasıdır.
Tüm orta ve büyük ölçüdeki işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel ismidir.

ERP'ler hakkında çok fazla döküman ve yazı olmasına rağmen tanımlar uygulamayı tam anlamıyla ifade edemeyebilir. Çünkü tüm işletmelerin ürün ve/veya verdikleri hizmetler için bu işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılması farklı kriterler gerektirebilir.
ERP'lerin önemi işletmenin personel takip sisteminden satış sonrası hizmetlere kadar tüm iş sürecini kapsadığı düşünülürse daha net anlaşılır.
ERP'lerin kapsadığı başlıca modüller şunlardır:
Stok, Alınan Siparişler, Verilen Siparişler, İthalat, İhracat, Cari Hesaplar, Muhasebe, Çek ve Senet, Personel Takip Sistemi, Bordro, İnsan kaynakları, Arıza Takip, Barkod Sistemi, stok sayım modülleri, perakende satış, POS gibi temel modüller...

CRM

CRM (Customer Relationship Management) "Müşteri İlişkileri Yönetimi" olarak özetlenebilir.
CRM müşterilerinizin, mağazalarınızın, ürünlerinizin tüm alışveriş detaylarını elde etme olanağı sağlar. Alışveriş alışkanlıklarından raporlar üretmenizi, bu raporlara dayanarak yeni satış teknikleri geliştirmenizi sağlar. Örnek vermek gerekirse başarılı bir CRM uygulamasıyla; en çok hangi mağaza, hangi saatler arasında satış yapıyor ya da yapmış, hangi müşterilerimiz ya da nerede oturanlar alışveriş yapmış,
hangi ürünlerin hangi renkeri, hangi saatlerde daha fazla satıyor, alışveriş yapanların cinsiyetleri, yaş aralıkları, hangi sıklıkta alışveriş yapıyor, sepet ortalamaları nelerdir? vb gibi birçok sorunun cevabından rapor detayı yaratılabilir.

CRM hakkında çok fazla yanlış bilinen bilgiler de vardır. CRM bir program ya da bir obje degil; elinizdeki veri tabanınızdaki verilerin yorumlanmasından çıkan sonuçlardır. Günümüzde bir çok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin üretim, maliyet yönetimi, stok kontrolü, verimlilik, pazarlama çalışmaları ne kadar önemliyse; müşteri yönetimi de aynı derecede önemli olarak kabul edilmektedir.

/uploads/images/interaktif-ajans-1613920064.png
Web Tasarım

Web Tasarım

İnteraktif Web tasarım ajansı, seçkin, özgün, benzersiz ve amacına uygun hizmet veren işler yapmaktadır.Grafik tasarım ile animasyonlu görseller hazırlanıp.
SEO

SEO

SEO, İngilizce bir kısaltma olup açılımı Search Engine Optimization'dur. (Arama Motoru Optimizasyonu). SEO hakkında detaylı bilgi almak ve süreçleri incelemek
E-Ticaret

E-Ticaret

İnteraktif ajans, kobilere ve de internet üzerinden gelir elde etmek üzere bir iş fikri ile yola çıkan girişimcilere e-ticaret çözümleri sunuyor...
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile facebook,instagram ve diğer sosyal medya hesaplanızı yönetim hizmeti vermekteyiz.
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

İster Limited, ister A.Ş., isterse de Holding olsun; tüm ciddi şirketlerin işini bilen usta eller tarafından oluşturulmuş, bir Kurumsal Kimliğe ihtiyaç vardir.
Hosting

Hosting

İnteraktif Ajans olarak 7/24 kesintisiz hosting hizmeti ile web siteniz kesintisiz ulaşım sağlanmaktadır.
Crm ve Erp Yazılımları

Crm ve Erp Yazılımları

İnteraktif Ajans, Türkiye genelinde geliştirdiği crm ve erp yazılımları ile müşterilerine paketler kapsamında hizmet vermektedir.